امور جوانان هلال احمر شهرستان ملارد

طرح جهاد محرم

   سلام امروز میخواهیم در مورد یکی از کارهای خوبی که در سازمان جوانان هلال احمر انجام میشه صحبت کنیم آره درست حدس زدید٬ طرحهای کاروانهای نیکوکاری با (رویکرد اجتماع محور) که این طرحها به مناسبتهای مختلف توسط امور جوانان به اجرا گذاشته می شوند٬ مثل طرح جهاد رمضان که در شهرستان خودمان با همت جوانان هلال احمر انجام پذیرفت٬ که در این طرح ابتدا یک منطقه محروم و دور افتاده از شهرستان انتخاب می شود و نیازها و کمبودهای آن منطقه محروم مورد مطالعه قرار می گیرد وتوسط جوانان و امور جوانان هلال احمر به این نیازها و کمبودها رسیدگی می شود که امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران نظیر این طرح را در اقصی نقاط استان تهران  بسیار به مرحله اجرا در آورده است.

امسال هم به مناسبت ایام دهه محرم و بزرگداشت مفاهیم و ارزشهای انسانیِ متجلی از واقعه عاشورا طرحی را بعنوان طرح  (جهاد محرم) برگزار خواهد کرد.

 لذا بدینوسیله از تمامی عزیزانی که تمایل به ارایه طرح پیشنهادی دارند٬ خواهشمند است طرحهای پیشنهادی خود را به جمعیت هلال احمر ملارد ارایه نمایند.

 *ضمنا طرح برگزیده از هر شهرستان بعنوان طرح نمونه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.*

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۰ساعت 17:2  توسط جوانان ملارد  | 

مانور امداد نجات خواهران

     امروز مصادف با بیست و هشتم مهر ماه اولین مانور بزرگ امداد و نجات خواهران هلال احمر ملارد در دبیرستان  دخترانه همت واقع در مارلیک ملارد برگزار گردید که فرماندار محترم شهرستان و معاونین فرمانداری و همچنین مدیریت بحران شهرستان و ارگانهای مختلف از این مانور بزرگ دیدن نمودند.

جا دارد از همین جا یک خسته نباشید جانانه خدمت خواهران عزیز امدادگر عرض نماییم .                                          

از تمامی دست اندرکاران و عزیزانی که ما را در این مانور بزرگ یاری رساندند کمال تشکر و قدر دانی می نماییم.

*برای دیدن تصاویر مربوط به ادامه مطلب توجه فرمایید.*


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۰ساعت 16:18  توسط جوانان ملارد  | 

انتخابات شورای جوانان

        به اطلاع کلیه اعضای محترم جوانان هلال احمر شهرستان ملارد میرساند٬ امور جوانان این جمعیت در نظر دارد٬انتخابات شورای جوانان خود را در قسمت برادران و خواهران برگزار نماید٬لذا از علاقمندان به عضویت در شورای جوانان خواهشمند است٬جهت ثبت نام به شماره پیامک ۱۰۰۰۰۲۶۲۳۵۸۵۱۴۷سامانه پیام کوتاه جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد ٬پیامک خود را باتوجه به مطلب ذیل ارسال نمایند.

*درج نام و نام خانوادگی و مطلب(جهت شرکت در شورای جوانان) الزامی می باشد.*

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۹۰ساعت 12:4  توسط جوانان ملارد  | 

روز تربیت بدنی

     سلام جوانهای هلال امروز بازهم به شما ربط پیدا میکنه  روز تربیت بدنی و ورزش برتمامی جوانهای ورزشکار هلال مبارک.

جا داره از همین جا و از طرف جوانان هلال یک خسته نباشید "خدمت دست اندرکاران وزارت نوپای ورزش و جوانان عرض کنیم "و یکصدا با هم بگوییم:

ورزشکاران دلاوران نام آوران روزتان مبارک. 

                                                        

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و ششم مهر ۱۳۹۰ساعت 16:51  توسط جوانان ملارد  | 

نمایشگاه توانمندیهای هلال

             روز بیست سوم لغایت بیست چهارم مهر ماه از هفته کاهش بلایای طبیعی یا بطور ساده تر هفته خودمون نمایشگاه توانمندیهای هلال در سرآسیاب خیابان امام خمینی پارک امام برگزارشد که خیلی از شما جوانها هم از اون دیدن نمودید.

        بازار جذب نیرو هم در این روز داغ داغ بود که ورود اعضای جدید را هم به خانواده هلال تبریک عرض می نماییم.

      غنچه های هلال هم در این روز خوش درخشیدند وبا حضورشون طراوت خاصی به جو نمایشگاه داده بودند ورود این نوگلان هلال رو هم تبریک می گوییم.

  بچه های امداد هم که مثل همیشه پر شور و نشاط و با روحیه بالا حضور پر رنگ داشته جا دارد از همین جا یک خسته نباشید جانانه نثارشون کنیم.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۰ساعت 20:12  توسط جوانان ملارد  | 

مراسم تقدیر و تشکر

         روز شنبه بیست و سوم مهر ماه در هفته کاهش بلایای طبیعی مراسم تقدیر از جوانان و داوطلبان و امدادگران هلال احمر در جمعیت هلال احمر پیشوا برگزار گردید که پایگاه امداد و نجات ملارد پایگاه برتر هلال احمر شناخته شد جا دارد در این جا از زحمات گرانقدر مسئول محترم امداد و نجات جناب آقای معقولی تشکر و قدر دانی بعمل آوریم.

بچه های امداد خسته نباشید.

 از طرف امور جوانان و داوطلبان هلال احمر ملارد  

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم مهر ۱۳۹۰ساعت 18:22  توسط جوانان ملارد  | 

روز جهانی عصای سفید

 

     روز بیست و سوم مهر، روز عصای سفید است؛ روزی که روشن دلان جهانْ طراوت، پویایی و نشاط را به جویبار زندگی فرامی خوانند. در این روز روشن ضمیران فریاد می دارند: ما هم تپیدن قلب زندگی و زدن نیض طبیعت را احساس می کنیم. ما حتّی می توانیم با همین چشمان به ظاهر بسته خویش، در زلال شعور و صفای فطرت خدایی مان، جلال و جمال حضرت حق را بنگریم. می توانیم با چشم لامسه خود با همه کس و همه چیز سخن بگوییم و حتی با تأمل در گردش حکیمانه چرخ روزگار، به مهمانی همه نشانه های خلقت برویم. عصای سفید چونان پرچمی است که به نشان استقلال در دست روشن دلان به حرکت درمی آید و آینه ای است که قدرت و نعمت خدایی را به تماشای تأمل و تفکر دیگران می گذارد. این روز بر تمامی روشن دلان عزیز ایران اسلامی مبارک.

 

eace5id4fwyjpxw2jr6w.jpg

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۰ساعت 0:2  توسط جوانان ملارد  | 

هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی

 

فرا رسیدن هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی

 (۱۸ لغایت ۲۴ مهرماه) گرامی باد.

 

بلایای طبیعی

 

    هفته كاهش بلایای طبیعی با محوریت "جامعه ایمن، آرامش عمومی" در كاهش اثرات بلایای طبیعی از روز دوشنبه هفته جاری به مدت یك هفته برگزار خواهد شد.

اسامی روزهای هفته كاهش اثرات بلایای طبیعی:

بر این اساس روز دوشنبه ‪ 18‬ مهر ماه به نام "مدیریت بحران، همزیستی با مخاطرات طبیعی "

سه شنبه 19‬ مهر ماه به نام" مدیریت بحران، هماهنگی و هم افزایی سازمانی"

چهارشنبه  20 ‬مهر ماه به نام "مدیریت بحران ، آموزش، پیشگیری و آمادگی "

 پنج شنبه 21 ‬مهر ماه به نام " مدیریت بحران، سلامت و بازتوانی" 

جمعه 22 ‬مهر ماه به‌ عنوان" مدیریت بحران، رسانه ها، معنویت ، کرامت انسانی و فرهنگ ایمنی"

شنبه 23 ‬مهر ماه به عنوان" مدیریت بحران، فناوری های نوین،استاندارد و مقاوم سازی"

یکشنبه 24 ‬مهر ماه به عنوان "مدیریت بحران،تشکل های مردمی،  بسیج، نیروهای مسلح، آرامش و امنیت عمومی"  نامگذاری شده است.

جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد نیز با همکاری ستاد مدیریت بحران و کلیه ادارات عضو ستاد حوادث شهرستان برنامه های مختلفی را در طول هفته برگزار می نماید. اهم آن: اجرای مانور رژه خودروهای امدادی ادارات - برپایی نمایشگاه- برگزاری کلاسهای آموزشی در مدارس و همچنین مهد های کودک - اجرای مانور توسط امدادگران خواهر و ...  

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 10:11  توسط جوانان ملارد  | 

تبریک روز نیروی انتظامی

 

اعضای کانون غنچه های هلال واحد امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد ضمن حضور در نمایشگاه هفته نیروی انتظامی با اهدای گل به خدمتگزاران خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی شهرستان این هفته را به آنان تبریک گفته و از زحمات آنان قدردانی نمودند. ضمناً در این روز با هماهنگی با پلیس راهنمایی و رانندگی کارشناس مربوطه در یکی از کانونها حضور و نسبت به آموزش ترافیکی به اعضای غنچه های هلال اقدام گردید./

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 11:14  توسط جوانان ملارد  |